Alışan Grup Şirketleri

alisan-lojistik

Alışan Grup Şirketleri”nin lokomotif şirketi olan Alışan uluslararası taşımacılık a.ş. 1 nisan 1985 yılında yönetim kurulu başkanı sn. M. Ertuğrul Alışan başkanlığında istanbul’da kurulmuştur.

Türkiye pazarının en önde gelen lojistik hizmet sağlayıcılarından olan şirketimiz, kısa zamanda hızlı tüketim malları ve kimyevi maddeler lojistiği alanında pazar lideri olmayı hedeflemiştir.

Sürekli büyüme ve gelişmeyi hedefleyen alışan, uluslararası taşımacılıkla başlayan yolculuğuna, bünyesine farklı alanlarda çözümler üretebilen şirketleri ve hizmetleri katarak yoluna devam etmektedir.

  • 1995 Yılında Güvenirlilik Adına Tüm Sigorta İşlemlerini Üstlenebilecek ALIŞAN Sigorta Ve Aracılık Hizmetleri A.Ş. Firmasının Kurulması,
  • 1998 Yılında Granül Lojistik Hizmetleri,
  • 1999 Yılında Gümrüklü/Gümrüksüz Depolama Hizmetleri,
  • 2005 Yılında Türkiye’nin İlk Tanker Ve “Tank Konteynır Temizleme Tesisi” Olan ALIŞAN – Den Hartogh Şirketinin Kurulması,

2005 yılında ar-ge sürecinin önemini kavrayarak savunma teknolojileri alanında da destek gösteren genetlab gelecek nesil teknoloji laboratuvar`ının kurulması ile bugünkü kurumsal ve modern noktaya ulaşmıştır.

Alışan grup bünyesinde, 1986 yılında kurulan alta inşaat ve taahhüt a.ş., 2003 yılında kurulan exepto bilgi teknolojileri a.ş. ve 2012 yılında kurulan alışan gayrimenkul a.ş., alışan uluslararası taşımacılık ve tic. a.ş.’ye devredilmiştir.

2014 yılında alışan uluslararası taşımacılık ve ticaret a.ş. olan şirketimiz ticaret ünvanımız, 24.12.2014 itibariyle ticaret sicili nezdinde tescil edilerek, Alışan Lojistik AŞ. olmuştur.

☎ Müşteri Hizmetleri ⇲ 0216 469 1515
⥹ Alışan Grup Şirketleri ⇲ http://www.alisangroup.com/

ADS
(Visited 837 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment