Barsan BGL Lojistik

barsan

Barsan BGL Lojistik
BGL, Sektöründe 35 yıllık tecrübesi ile global şirketlerin çözüm ortağı olarak bir çok ilklere ve başarılara imza atmış bir dünya şirketidir.

Kamil Barlın tarafından 1982 yılında kurulan Barsan Global Lojistik ( BGL ) ; kısa süre içerisinde Türkiye’nin sayılı seçkin gümrük firmalarından biri haline gelmiş, gümrükleme operasyonlarındaki başarısını daha da ileriye taşıyarak 1990 yılında entegre lojistik hizmeti vermek üzere kara, hava, deniz ve depo yatırımlarına başlamıştır.

1995 yılına kadar Türkiye’deki tüm ticari noktalarında depo yatırımlarının büyük bir kısmını tamamlayan BGL, 1995 yılından itibaren globalleşme hedefi doğrultusunda yurt dışı yatırımlarına başlamıştır.

Bugün halen Kamil Barlın’ ın sahip olduğu BGL ; Yurt içinde 18 Bölge Direktörlüğü; Yurt dışında 22 ülke ve 61 farklı Lokasyonda dev operasyon gücü ile iş dünyasında ihtiyacınız olan tüm lojistik hizmetlerde yanınızdadır.​

Hizmetleri
Euro 5 ve Euro 6 özellikli çift katlı mega treylerlerden oluşan, uydu takip sistemi ile anlık takip edilebilen, en eskisi 1 yaşında geniş araç filosu; Türkiye ve Dünya’daki özmal konsolidasyon ve dağıtım merkezleriyle müşterilerinin her zaman en yakınında olan BGL, ‘düşünce hızında lojistik’ felsefesini benimseyerek, kalitesinden ödün vermeden karayolu taşımacılığında Türkiye’nin öncü lojistik firmalarından biri olmuştur.

​Türkiye ile Avrupa arasındaki en kısa transit süreyi sağlayan güzergâhı ana rotası olarak belirleyen BGL, ekspr​es, süper ekspres ve swift servis olanaklarıyla müşterilerinin acil ihtiyaçlarına hızlı çözümler üretmektedir.

Sahip olduğu 16 adet Swift aracı ile sınır kapılarında yol yasaklarına takılmadan, tır kuyruklarına girmeden Avrupa’nın her noktasına uçak hızında teslimat sağlayan BGL müşterilerine maliyet ve zaman tasarrufu sağlamaktadır.

Başta Uzak Doğu, Amerika ve Avrupa olmak üzere Shanghai, Shenzen, Hong Kong, Yiwu, Seul, New York, Los Angeles, Miami, Houston, Chicago, Barcelona, Nurnberg, Coventry gibi dünyanın en önemli liman ve ticaret şehirlerinde kendi kurduğu konsolidasyon depoları bulunan BGL; deneyimli Türk ve yabancı kadrolarıyla müşterilerine geniş hizmet yelpazesinde çözümler sunmaktadır.

Müşterilerinin transit süre ihtiyaçlarına göre gerekli analizleri yaparak, alternatif rota ve armatör opsiyonları ile butik hizmet anlayışını benimseyen ve her işe proje gözüyle bakan BGL; Uzak Doğu ve Amerika’ da sahip olduğu NVOCC belgeleri ile de denizyolu taşımacılığındaki iddiasını kanıtlamaktadır.​

BGL, tüm lojistik merkezlerinde konuşlandırılan proje ekipleri ile, çıkış noktasından varış noktasına kadar birden fazla taşıma şeklinin kullanıldığı kombine taşımacılık hizmetiyle tüm müşteri ihtiyaçlarına esnek paket çözümler sunabilmektedir.​

☎ Müşteri Hizmetleri ⇲ 0212 222 70 00
⥹ Barsan BGL Lojistik ⇲ http://www.barsan.com/

(Visited 515 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment