Bor Gümrük

bor-gumruk

Bor Gümrük, kurulduğu 1984 yılından itibaren Türkiye çapında hizmet ağını genişleterek, farklı sektörlerde deneyim kazanmıştır. Güçlü finansal yapısı ile 2003 yılında anonim şirket haline gelerek Bor Gümrük ismini almış, etkin yönetimi ve kurumsal altyapısıyla kısa zamanda sektöründe lider firmalardan biri olmuştur.

Yasal ve etik değerlere bağlı, güvenilir gümrükleme hizmeti vermeyi ilke edinen Bor Gümrük, tedarik zincirine stratejik değer katmak amacıyla entegre süreçlerde gümrükleme çözümleri sunmaktadır. Müşterilerinin gümrükleme işlemlerine dair yasal yükümlülüklerini onlar adına tam ve eksiksiz yerine getirerek, ithalat ve ihracat işlemlerini standartlaştırılmış süreçler ve uzman müşavir kadrosuyla en hızlı şekilde sonuçlandırmaktadır. Bor Gümrük; teknolojik çözümleri, insan kaynağı ve çalışma kültürü ile fark yaratarak ve iş ortaklarına fayda sağlayarak, onların kendi işlerine odaklanmalarını sağlamayı hedeflemektedir.

Stratejik Ortaklarımız: Borusan Lojistik
1973 yılında Borusan Holding bünyesinde grup şirketlerine hizmet vermek amacıyla kurulan şirket, 2000 yılında deneyim ve bilgi birikimini grup dışı firmalara da sunmak ve sınırlarını aşmak için Borusan Lojistik adıyla “entegre lojistik hizmet sağlayıcı” olarak yeniden yapılandı. Güçlü finansal yapısı, etkin yönetimi ve kurumsal altyapısıyla kısa zamanda sektör lideri konumuna geldi. Geçmişte olduğu gibi bugün de müşterilerinin tedarik zinciri ihtiyaçlarını analiz ederek, mühendislik, özel çözümler ve inovasyonla entegre olarak rekabette farklılık yaratmaya devam etmektedir.

Bor Gümrük’ün Kurumsal Sosyal Sorumluluk anlayışı ve politikaları doğrultusunda örnek olma ve sektörü ileriye taşımaya yönelik faaliyetlere aktif katılım ile yürütülmektedir. Borusan Lojistik tarafından gerçekleştirilen çevre ve sosyal sorumluluk kampanyaları desteklenmektedir. Çalışanlarımızın toplum için hizmet üreten, değer katan, saygın ve sosyal meslek kuruluşlarında görev almalarını destekleriz.

☎ Müşteri Hizmetleri ⇲ 0216 571 50 00
⥹ Bor Gümrük ⇲ https://goo.gl/ps7b3G

ADS
(Visited 551 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment