LJS by MNGkargo

ljs

2003 yılında kurulan ve Türkiye’de yurtiçi ve yurtdışı kargo taşımacılığı sektörünün gelişiminde öncü rol oynayan, güçlü teknolojik altyapısı ve yenilikleriyle sektöre rol model olan MNG Kargo, müşteri istek ve ihtiyaçlarını zamanında ve entegre lojistik çözümler ile tam olarak karşılamak amacıyla, LJSbyMNGkargo markası ile Kontrat Lojistiği ve Ulusal Dağıtım alanlarında müşterilerine entegre ve bütünleşik lojistik hizmetler sunmaktadır.

Misyonumuz
Müşterilerimizin lojistik hizmetler kapsamındaki tüm beklentilerini entegre ve bütünleşik lojistik hizmet modelleri ile karşılamak ve insan kaynaklarımıza, stratejik iş birliklerimize ve sektördeki yenilikçi teknolojik yatırımlarımıza çevreye duyarlı olarak devam ederek, pazar payımızı artırmak ve müşterilerimize dünya standartlarında lojistik hizmeti üretmektedir.

Vizyonumuz
Ülke ve sektörel gelişime rol model olarak katkı sağlayarak, lojistik sektöründe teknolojik, yenilikçi ve çevreci lider bir marka olmaktır.

Ulusal Dağıtım ile tüm ülke sınırları içerisinde, Paletli Parsiyel Taşımacılık, Tahsisli Filo ile Taşımacılık, Komple Taşımacılık (FTL) başta olmak üzere B2B taşımacılık modellerinde müşterilerimize güvenilir taşımacılık hizmetleri sunulmaktadır. LJSbyMNGkargo, yurtiçinde yapacağınız taşımaları, konusunda uzman ve deneyimli personeli ile planlar, en uygun maliyetler ile doğru zamanda doğru noktaya teslim edilmesini sağlar.

☎ Müşteri Hizmetleri ⇲ 0850 222 06 06
⥹ LJS by MNGkargo ⇲ https://goo.gl/vgkaVW

(Visited 75 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment