Sağlık Lojistik

saglik-susa-sgl

Kurucumuz Süleyman Sağlık tarafından temelleri 1950’li yıllarda atılan Sağlık Lojistik, bugün; modern araç filosu ve lojistik tesisleri, nitelikli insan kaynağı, güçlü grup firmaları ve uluslararası çözüm ortakları ile dünya çapında lojistik çözümler sunmaktadır.

Grubumuz, müşteri ihtiyaçlarını ve beklentilerini azami seviyede karşılayacak doğru lojistik çözümleri, zaman, maliyet ve kaliteyi birlikte ve eş zamanlı sunarak gerçekleştirmektedir.

Uluslararası karayolu, denizyolu, havayolu ve demiryolu taşımacılığı, gümrüklü depolama, serbest depolama ve mikro dağıtım hizmetlerini tek veya entegre sunan Sağlık Lojistik, bünyesindeki grup şirketleri SUSA ve SGL ve uluslararası lojistik çözüm ortakları ile birlikte ülkemizin ekonomik büyümesine ve müşterilerinin ticari gelişimine lojistik destek verir.

Sağlık Lojistik, İstanbul’un her iki yakasında modern lojistik merkezlerine sahip olup bu merkezlerin iş güvenliği ve çevrenin korunmasına uygun çalışmasına özel önem verilmektedir.
Grubumuz 150.000 m2 alan üzerine kurulu olup, bunun 50.000 m2’lik bölümünü kapalı alanlarımız oluşturmaktadır.

Grubumuzun Halkalı ve Ambarlı Gümrük Müdürlükleri’ne bağlı antrepoları ve serbest depoları İstanbul’un Avrupa yakasındaki Yenibosna’da ve Erenköy ve Gebze Gümrük Müdürlükleri’ne bağlı antrepoları ve serbest depoları da İstanbul’un Asya yakasındaki Kurtköy’dedir.

Depo ve antrepolarımızın konumları; bağlı oldukları Gümrük Müdürlüklerine, havalimanlarına, liman ve otoyollara bağlantı için stratejik konumdadır.

Lojistik alanındaki başarımızın sürdürülebilir olması için insana ve doğaya saygının gerekliliğine inanan Grubumuz, çevreye duyarlı 500 adet Euro 5 ve Euro 6 araçlık filosuyla karbondioksit salınımının ve gürültünün azaltılması için hassasiyetini korumuş ve korumaya devam edecektir.

Müşterilerine mükemmel hizmet sunmak için nitelikli insan kaynağını istihdam eden Sağlık Lojistik; iş sağlığı ve güvenliği, operasyonel mükemmellik ve müşteri memnuniyeti gibi konularda düzenli eğitim faaliyetleri ve sosyal aktiviteler ile çalışanlarının sürekli gelişimine ve yüksek motivasyonuna katkıda bulunmaktadır.

Sağlık Lojistik, dünya standartlarında lojistik çözümler geliştirmeyi kendisine ilke edinmiştir. Bu sayede dünyanın önemli markaları, uluslararası lojistik ve depolama ihtiyaçları için Sağlık Lojistik’i tercih etmektedir.

☎ Müşteri Hizmetleri ⇲ 444 0 890
⥹ Sağlık Lojistik ⇲ https://goo.gl/qXjRiW

ADS
(Visited 468 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment