Üniversal Lojistik

universal-lojistik

Üniversal Lojistik 2004 yılında öz mal araçlarıyla Türkiye İstanbul merkezli ofisinde uluslar arası nakliye, depolama ve gümrükleme sektörüne hizmet vermek adına faaliyetine başlamıştır.

Almanya Offenbach – Rodgau’da müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek, esnek çalışma imkanı sunabilmek, hızlı ve anlık bilgi paylaşımını sağlayabilmek amacıyla 2007 yılında 2000 m2 kapalı alan üzerine acentemiz Universal Lojistik GmbH kurulmuştur.

2010 yılında İstanbul – Hadımköy’de yapılanarak Hermes Global Lojistik Ltd. Şti. adı altında 6000 m2 açık, 6000 m2 kapalı lojistik merkezinde; gümrüklü ve gümrüksüz olarak Genel Yük Emtia , Yanıcı -Parlayıcı ve Soğuk Hava depolarını aynı çatı altında kurarak Türkiye’deki depolama faaliyetlerini farklı bir boyuta taşımıştır.

2011 yılında SMS Uluslar arası Nakliye firmasını bünyesine katarak, araç filosunu ikiye katlamış ve 35 adet öz mal araç, R2 belgesine ilaveten C2 yetki belgesi ve UND üyeliği ile daha da emin ve güvenli adımlar ile büyümeye devam etmiştir.

2011 yılında İstanbul – Şekerpınar’da Hermes Global Lojistik Ltd. Şti.’ nin şubesi olarak değerli müşterilerine daha yakın olmayı ve müşterilerinin maliyetlerini düşürmeyi amaç edinen mantalitesi ile İstanbul Avrupa Yakası ve Doğu Marmara Bölgesi’ne hitaben gümrüklü ve gümrüksüz depolama faaliyetine başlamıştır.

Misyonumuz
Tüm lojistik hizmetlerini; lojistik sektörünün ulaştığı en üst düzeyde, yaygın ve bütünleşik bir yapı içinde, rekabet avantajı yaratarak, yerel ve global müşterilerimize sunmak.

Bunu da oku :  Alışan Grup Şirketleri

Vizyonumuz
Türkiye’de ve Dünya’da tercih edilen, ülke ekonomisine olumlu katkılarda bulunan, çevreye karşı sorumlukları bilen, üretken ve yaratıcı faaliyetlerine devam eden dünya çapında bir marka olmak ve devam ettirmek.

Neden Universal Lojistik ?
Üniversal Lojistik Sektörüne başlarken kalıcı olmak adına alışılmışın dışında araç yatırımları yaparak; farklı hizmet anlayışı ile tüm araçlarını Yanıcı,Parlayıcı tesisat ile yapılandırmış ve günümüz tüm sanayicilerin üretiminde kullandığı ham madde ürünlerini ,lisanslı,yeşil sigorta ve CMR sigortası ile taşımalarını daha güvenilir hale getirmiştir. Aynı zamanda portföyünde bulunan otomotiv sektörünün liderleri konumundaki markalara özel hizmet anlamında, yine tüm araçları rulo sac taşımaya uygun havuzlu dorselerini devreye sokarak; Bu özellikte var olan Avrupa’da ve Türkiye’de toplam araç sayılarının yüzde anlamında tek hanelerde bulunan filoya sahiptir. Bu özellikleri ile taşımada farklı bir anlayış ile yaklaşan Üniversal Lojistik sizlere daha iyi ve güvenilir, anlık online bilgi paylaşımı, tüm hizmet aldığı birimlerine dilediği gibi ulaşabilen,müşterilerine tüm isteklerine cevap odaklı hizmet anlayışı ile yaklaşmaktadır.

☎ Müşteri Hizmetleri ⇲ 0216 305 07 07
⥹ Ayaz Lojistik ⇲ https://goo.gl/Jf8Fs7

ADS
(Visited 322 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment