Çağ Lojistik

cag-lojistics

1950’de faaliyetlerine başlayan Çağ Lojistik, Soycan Şirketler Grubu’nun tedarik zinciri ve lojistik yönetimi alanında faaliyet gösteren üyesidir.

Şirketimiz Doğu Avrupa, Ortadoğu, BDT ve Balkan ülkelerinde demiryolları, karayolları, denizyolları taşımacılığı, kapıdan-kapıya intermodal taşımacılık, depolama, katma-değerli lojistik servisleri, 4PL ve tedarik zinciri alanlarında danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Uluslararası firmalara ilaveten, orta ölçekli yerel firmalardan oluşan ve hızla genişleyen müşteri portföyümüz, güvenilirlilik ve servis kalitesini ilke edinmiş şirketimizin başarısının kanıtıdır. Müşterilerimizle yıllardır devam eden ticari ilişkilerimiz ve güçlü referanslarımız stratejik iş ortağı olarak değer gören bir tedarik zinciri yönetim şirketi olduğumuzun göstergesidir.

Bizi Farklı Kılanlar

1. Pazarlarımızı biliyoruz
Biz; uluslararası taşımacılık, , proje lojistiği ve hızlı tüketim malları (FMCG) dağıtımı ve tedarik zinciri yönetiminde (4PL ) uzmanız .1984 yılından bu yana yerel ve global ölçekteki müşterilerimize yapmış lojistik servisi sayesinde uluslararası bir deneyimin ortak noktası haline gelmiş bulunmaktayız.. Bunun sonucunda; faaliyette bulunduğumuz alanlarda başta Türkiye olmak üzere Romanya, Ukrayna , Polonya , Orta Avrupa ve Orta Asya pazarında yıllar içinde kazanılan bilgi avantajına sahibiz .

Bunu da oku :  Safiport Derince

2. Rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli hizmet sunuyoruz
Eğer lojistik, dağıtım ve taşımacılıkta dünya standartlarında, rekabetçi fiyatlarla destek arıyorsanız, o zaman Çağ Lojistik sizler için doğru adres. Tüm operasyonel sürecimiz ISO 9001 kalite gerekliliklerine uygun yönetilmekte ve yönetim tarafından usul ve güvenlik süreçlerinin sağlamlığı teyit edilmektedir.

3. Esnek ve güveniliriz

Biz, belirli bir şirket modeli veya stratejisi kapsamında faaliyet göstermekle sınırlı değiliz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun hizmetler sunarız. Amacımız, çalışanlarımızın eğitimi ve gelişimi ile güvenilir hizmet sunmak ve sürekli inove ederek satın alınabilir en iyi hizmeti müşterilerimize vermek hedefindeyiz.

4. İlk durağınız biz olmalıyız
Biz tek bir çatı altında uçtan uca tedarik zinciri yönetimi sunuyoruz. Uluslararası ve yurtiçi kara taşımacılığı ve demiryolu taşımacılığı başta olmak üzere, talep ve ihtiyaçlarınıza uygun hizmet sürecini sizin için tasarlayıp yönetiyoruz.

5. Sosyal sorumluluğa değer veriyoruz
Türkiye’de sektöründe öncü bir işveren olarak, sosyal sorumluluğa değer veriyoruz. Şirketimiz, kazancının bir bölümüyle özel çocuklar için okullar yaptırmakta ve başarılı öğrencilere burs olanakları sunmaktadır. İş hayatından kazandıklarımızla verdiğimiz burslar ile hayata başarılı insanları kazandırıyoruz.

6. Öncü ve yenilikçiyiz
Biz dünya standartlarında IT altyapımızla global şirketlere de çalıştıkları standartlar ile servis sağlamaktayız. Yalın tedarik zinciri yönetimi süreçlerinde tecrübeliyiz. Gelişmiş teknik altyapımızla farklı sektörlerdeki firmalara hizmetler sunuyoruz.

Bunu da oku :  Kumport Limanı

Bunun yanında kendi lisans ve bulunduğumuz ülke bayrağımızla haftalık uluslararası blok tren seferlerimizle ulaşım sektöründe öncülük etmekteyiz.

7. En iyiye yatırım yapıyoruz

Biz tesislere, ekipmanlara ve sistemlere, en önemlisi insana büyük yatırımlar yapıyoruz. Soycan Şirketler Grubu’nun benzersiz ‘’Global lojistik nasıl olmalı?’’ sorusu ile desteklenen yönetim ekibi, genç ve motive edilebilir aynı zamanda deneyimli ve de yönetilebilir bir ekiptir. Her düzeydeki personel için iyi bir çalışma ortamı sağlamamız gerektiği inancındayız. Bu yüzden, sürekli inovasyon hedefi doğrultusunda kişisel gelişim ve eğitim için fırsatlar sunuyoruz. Kapsamlı eğitim programlarımız yabancı dil eğitiminden mesleki beceri eğitimlerine kadar her şeyi kapsamaktadır.

8. Güçlü müşteri temeline sahibiz
Biz, büyük, çok uluslu, perakende ve üretim şirketlerinin yanı sıra ulusal ve bölgesel işletmeler ile de çalışmaktayız. Yeni proje araştırmalarını memnuniyetle karşılayabiliriz. Tam kontrat proje lojistik hizmeti, komple taşıma (FTL) ya da parsiyel (LTL )başta olmak üzere her türlü yükünüz için sunduğunuz taleplere yanıt verilecektir.

9. Uluslararası demiryolu servisi verebiliyoruz
Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda başladığımız uluslararası demiryolu taşımacılığında 2015 yılında 150.000 ton yük taşır hale geldik. Bulgaristan Romanya, Ukrayna, Macaristan, Kazakistan, Azerbaycan ve Türkmenistan da yerel güçlü çözüm ortaklarımız ile her türlü talebe uygun demiryolu hizmetini rekabetçi fiyatlar ile verebiliyoruz.

Bunu da oku :  STF Kargo

☎ Müşteri Hizmetleri ⇲ 0216 577 1 444
⥹ Reysaş Lojistik ⇲ https://goo.gl/P9XTfF

5/5 - (2 votes)
(Visited 13 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment