Greenlog Intermodal

greenlog-lojistics

Greenlog Intermodal olarak, Türkiye ve Avrupa hattında nakliye ve lojistik çözümler konusunda uzmanlaşmış bir lojistik hizmet sağlayıcısıyız.

Şirketimiz, otonom büyümesinin yanı sıra her zaman tedarik zincirine stratejik fayda sağlayacak yollar aramış ve stratejik partner anlaşmaları ile Avrupa’daki ağını genişletmiştir.Bugün, Avrupa da karayolu, kısa mesafe denizyolu taşımacılığı ve intermodal taşıma konularında özenle seçtiğimiz acentelerimiz ile geniş hizmet yelpazesi, nakliye ve entegre lojistik çözümleri sunuyoruz.

Intermodal; kara nakliyesinin hız ve esnekliğini, denizyolu nakilyesinin düşük maliyetlerini ve demiryolu nakliyesinin çevredostu konseptini birleştiren bir nakliye modelidir.

Taşımalar, standart tır hacmine eşdeğer hacimli, 45’ high-cube pallet wide konteynerler ile yapılmaktadır. Konteyner yükleyicinin tesisinde yüklenir ve yüke ek bir elleçleme yapılmadan en güvenli şekilde direkt olarak alıcıya teslim edilir. Türkiye ile Avrupa arasındaki sefer süresince; karayolu, denizyolu ve demiryolu kombinasyonundan yararlanan bir nakliye modelidir.

Türkiye – Avrupa hattında günlük programlar ile intermodal nakliye çözümleri sunmaktayız. Sevkiyatın gereksinimine göre en etkin ve hızlı çözümü sunmak için; Halkalı, Haydarpaşa, Pendik ,İzmir ve Mersin terminallerinden stratejik olarak yararlanılmaktadır.

Bu etkin ve çevredostu nakliye modelinin kullanılacağı en uygun ülkeler; Türkiye, İtalya, İsviçre, Avusturya,Çek Cumhuriyeti, Macaristan, Slovakya, Polonya, Almanya, Belçika, Hollanda, Lüksemburg, Fransa, İngiltere ve İrlanda olarak sıralanmaktadır.

Avrupa ve BDT ülkelerinde (Bağımsız Devletler Topluluğu) uzun dönem kontratlı araçlarımızdan oluşan filomuz ile komple karayolu taşıma hizmetleri sunmaktayız.

Esneklik, hız ve güvenilirlik hizmetin anlayışımızın temel unsurlardır.

Türkiye’den aşağıdaki ülkelere düzenli olarak komple ve parsiyler servisimiz mevcuttur ;

  • İtalya, Fransa, İspanya, Portekiz, İngiltere, Almanya, Belçika, Hollanda, Danimarka , Avusturya, İsveç
  • Macaristan, Romanya, Moldova, Ukrayna, Litvanya, Polonya , Çek Cumhuriyeti, Rusya ,İskandinavya
  • Yunanistan, Bulgaristan ve Balkan ülkeleri
  • İran ve Irak
  • Azerbaycan , Ermenistan, Gürcistan, Kazakistan

Tüm tırlarımız GPS takip teknolojisi ile donatılmıştır ve en son Avrupa emisyon düzenlemelerine uyumludur.

☎ Müşteri Hizmetleri ⇲ 0212 267 1018
⥹ Greenlog Intermodal ⇲ https://goo.gl/zhddKp

ADS
(Visited 299 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment