STF Kargo

stf_kargo

Şirketimiz 1994 yılında 3 ortaklı olarak kurulmuştur. İlk olarak İstanbul-İzmir hattında seferlerine başlamıştır. İki yıl bu hat üzerinde temellerini sağlamlaştırıp piyasada kendine yer edindikten sonra 1996 yılında Bursa bölgesinide hizmete sokmuştur.1997 yılında ortak sayısı ikiye inmiştir. 2006 yılına kadar tüm ekonomik krizlerden alnının akıyla çıkan şirketimiz piyasadaki rekabete damgasını vurmuştur. 2006 yılında 2. ortağın da ayrılmasıyla şirket FADIL ERTAŞ ın olmuştur. FADIL ERTAŞ’ın kurduğu düzenli, hizmetkar, doğrucu ve dürüst ticaret ahlakını ilke edinip; gerek teknolojik gerek müşteri potansiyeli olarak günden güne gelişip büyümektedir.

STF KARGO LTD ŞTİ 1994 yılında sizlere İzmir – Bursa İstanbul hattında daha hızlı daha güvenli bir hizmet vermek amacı ile kurulmuş bir kargo firmasıdır.

STF KARGO ltd şti 1994 senesin de üç ortak olarak kurulmuştur. 1996 senesinden itibaren kargo taşımacılık furyasında bir çok kargo firması açılmış fakat bunlar müşteri memnuniyetsizliği ve günümüz şartlarındaki ekonomik sebeplerden dolayı kapanmıştır.

STF KARGO siz değerli müşterileri sayesinde bu zor dönemleri ve her türlü engeli aşmış ve bu günlere gelmiş bulunmaktadır. Bundan sonrada sizlerin vermiş olduğu desteklerle daha ileriye gitmeyi ve sizlere şimdi verdiğimiz hizmetten daha iyi hizmet vermeyi ilke edinmiş bulunmaktayız.

Şirketimiz siz müşterilerimizin isteklerini tam la karşılayabilmek için kendine belirli başlı kuralları ilke edinmiştir. Bunların başında siz müşterilerimizin malınızı bize teslim ettikten sonra evinize gidiip rahatca uyuyabilmesidir. Bunun için taşıdığımız bütün emtialar güvenilir sigorta şirketleri tarafından sigortalanmaktadır.

Malınızın istediğiniz zaman istediğiniz yerde olması amacıyla bütün şehirlerarası araçlarını 3 senede bir periodik olarak yenileyip 0km daha teknolojik ve daha hızlı araçlar almaktadır.

Şirketimiz İstanbul-İzmir-Bursa olmak üzere üç büyük şehirde merkezi Sistem olarak çalışmaktadır. Bu sistemde her semte ayrı ayrı şubeler açmak yerine her semte 1 araç tahsis edilip, çalışma zamanını maximuma çıkarıp nakliyatlarını sizlere minumum zamanda ulaştırmaktayız.

Siz sevkiyatlarınızı bizlere ihbar ettikten kısa bir süre sonra aracımızı kapınızda görebilirsiniz. Ayrıca 3 bölgemizde de depolarımız en az 400m2 kapalı alana sahip olup isteğinize göre sevkiyatlarınız bizim güvencemizde lojistik hizmet olarak bekletilebilirler. Amacımız sizlerle daimi olarak doğru ve dürüst bir ticaret ilişkisi kurup dostluklarımızın ebedi olmasıdır.

☎ Müşteri Hizmetleri ⇲ 444 7 STF (783)
⥹ STF Kargo ⇲ http://www.stfkargo.com.tr

ADS
5/5 - (2 votes)
(Visited 512 times, 2 visits today)

Related posts

Leave a Comment