Sarp Intermodal

sarp-modal

İş ortağınız olarak Sarp Intermodal Türkiye’de intermodal Taşımacılık yapmak üzere kurulmuş olan ilk şirkettir. Kurulduğumuz 2014 yılından günümüze kadar hizmet çeşitliliğimizi arttırmış olup, taşımacılık, depolama ve gümrükleme ile ilgili ihtiyaçlarınıza çözümler üretmekteyiz.

Türkiye’de son yıllarda kullanım oranı gittikçe artan bir taşımacılık modeli olan “Intermodal Taşımacılığın” öncülerinden olmanın haklı gururunu taşıyoruz. İlk olmanın getirmiş olduğu sorumluluk ile hizmet verdiğimiz coğrafyayı her geçen yıl genişletiyoruz.

Bu “ekonomik ve çevreci” yeni nesil taşıma modelini tüm Türkiye ile tanıştırmak öncelikli hedefimizdir. Bu doğrultuda yurtiçi & yurtdışı şubelerine ek olarak, ilgili ülkelerdeki en yetkin acenteler ile kurulan yakın iş birlikleri sayesinde sözüne sadık, güvenilir ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımız ile sektördeki ayrıcalıklı konumumuzu devam ettiriyoruz.

Sürdürebilirlik, en basit tanımıyla, gelecek nesilleri düşünerek her türlü kaynağın özenle kullanılmasıdır. Sürdürülebilirliğin sağlanması, tarafların kaynakların devamlılığını sağlamak için harcadığı ortak çabaya bağlıdır. Tedarik zincirinde sürdürülebilirlik ise tarafların çevresel, ekonomik ve sosyal unsurların tamamını dikkate alması ile mümkündür.

Sarp Intermodal olarak bu 3 unsura değer veriyoruz. Çünkü bizce sürdürebilirlik gerekliliktir!

Çevresel Sürdürülebilirlik;

Taşımacılığın geleceğini şekillendirirken, iklim değişikliği tehdidine karşı tüm operasyonlarımızın çevre üzerindeki olumsuz etkilerini azaltmak için çalışıyoruz. Karayolu kullanımını mümkün olduğu kadar minimize ederek Demiryolu ya da RO-RO Taşımacılığının payını arttırıyoruz. Bunu yaparken 2016 senesinde 10.000 Adet taşımayı karayolu yerine intermodal taşımacılık modeli kullanarak, yaklaşık 400.000 Adet ağaç yani 1055 hektar ormanın korunmasına destek olduk.

Ekonomik Sürdürülebilirlik;
Operasyonel verimliliğimizi sürekli arttırıyor ve müşterilerimize ekonomik sürdürülebilirlik sağlıyoruz. İnovatif çözümler ile teknolojiden faydalanıyor, farklı tipte konteyner yatırımlarımız ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak hizmetler sunuyoruz. Hizmetlerimizi müşterilerimizin yararına sürekli optimize etmek adına yaptığımız faaliyetleri gözden geçiriyoruz ve gerekli aksiyonları alıyoruz.

Sosyal Sürdürülebilirlik;
Sosyal sürdürülebilirliğimizin temeli çalışanlarımızın memnuniyeti üzerine kurulmuştur. Onların sürekli gelişimine yönelik olarak eğitimler düzenliyoruz. Ayrıca Sarp Intermodal olarak istihdamlarımızda üniversitelerin lojistik bölümü mezunlarını tercih ediyoruz.

☎ Müşteri Hizmetleri ⇲ 0212 495 17 00
⥹ Sarp Intermodal ⇲ https://goo.gl/4fF8gx

ADS
(Visited 302 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment