Ceynak Lojistik

ceynak-lojistik

Cey Grubu’nun lokomotifi olan ve 1969 yılında temelleri atılan Ceynak Lojistik, lojistik alanındaki yatırımlarında sürekliliği sağlayarak, ‘ULUSLARARASI LOJİSTİK HİZMETLER TEDARİKÇİSİ’ performansına ulaşmış köklü bir kuruluştur.

Hizmetlerinin tamamını “müşteri memnuniyeti“ni ilke edinerek yapılandırmış olan ve her türlü ürünün ithalat ve ihracat sürecinin, ancak eksiksiz bir lojistik hizmetle başarıya ulaştığına inanan Ceynak Lojistik, sağladığı başarılı hizmetlerle büyüyerek, yatırımlarını ülke genelinde istikrarlı bir biçimde yaygınlaştırmış ve ülkemize dünya standartlarında tesisler kazandırmıştır.

Dünya coğrafyasını ve Türkiye jeo-politiğini yakından tanıyan yapısıyla, hizmet kalitesini ve ticari dinamiklerini, tüm faaliyet alanlarına entegre ederek; dış ticaretin yoğunlaştığı Marmara, Ege, Akdeniz ve Karadeniz bölgelerinin en önemli ticaret merkezlerinde faaliyet göstermektedir.

Lojistik faaliyetlerin tamamında hizmet veren Ceynak Lojistik, Karadeniz’in en büyük limanı olan TCDD Samsun Limanı’nı da bünyesine katarak, limancılık faaliyetlerinde de etkin olmayı hedeflemiştir.

VİZYONUMUZ
Lojistik sektöründe,
Ulusal ve uluslararası alanlarda gelişerek,
Teknolojinin sağladığı olanakları kullanarak,
Çok yönlü ve kombine lojistik modelini benimseyerek,
Lider bir kurum ve örnek alınan bir dünya markası olmak.

MİSYONUMUZ
Sürekli gelişerek ve öğrenerek,
İtibarımızı ve yüksek kalite standardımızı koruyarak,
Güvenilir ve tercih edilen bir yapı sunan kurum kimliğimiz çerçevesinde,
Planlı ve rasyonel yatırım ve projeler üreterek,
Lojistik sektörü ile ilgili tüm süreçlere müşteri memnuniyeti öncelikli değerler katmak.

Ceynak Lojistik, geçmişten günümüze getirdiği tüm değerleri ‘daima daha mükemmeli’ arama felsefesi ile geleceğe taşıyacaktır.

☎ Müşteri Hizmetleri ⇲ 0212 444 4 239
⥹ Ceynak Lojistik ⇲ https://goo.gl/U3k68Z

(Visited 38 times, 1 visits today)

Related posts

Leave a Comment